Miorre Yari Dolgu Sütyen

Miorre Yari Dolgu Sütyen

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Yari Dolgu Sütyen modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Yari Dolgu Sütyen modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%95 Pamuk, %5 Lycra

Yarı dolgulu mikro kumaş karışımlı. Özel kalıbı sayesinde göğüsün formuna tam olarak oturur. Yumuşacık kalıbı ile rahatınıza önem verir.


Gri Melanj renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Yari Dolgu Sütyen için, 80 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006620 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
28,99 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün