90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Modal Strech Boyundan Askılı Body

Miorre Modal Strech Boyundan Askılı Body

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


%46 Pamuk, %46 Modal, %8 Lycra

Özel modal iplerden üretilmiş olan bu body,sağlıklı dokusuyla vücudunuzu rahatsız etmeden sa rar.


Özellikle Miorre markasına ait Miorre Modal Strech Boyundan Askılı Body ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Miorre markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Miorre Modal Strech Boyundan Askılı Body Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Gül Kurusu renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Modal Strech Boyundan Askılı Body için, S-M, M-L bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-001108 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Modal Strech Boyundan Askılı Body ürünü faturada "Miorre 148-001108" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
9,99 TL
--Tükendi--